Мета: розуміння мови як суспільного феномена, який існує у свідомості мовця як система лінгвальних елементів, що породжує інтенційно-релевантні висловлювання на базі відповідних функціонально-семантичних, словотвірних, лексико-граматичних і семантико-синтаксичних моделей; практичне володіння мовою в межах програми, що передбачає досягнення такого рівня, який повинен забезпечити майбутньому спеціалісту в певній галузі можливість спілкування в обсязі тематики, обумовленої програмою, отримувати і передавати наукову інформацію зі свого фаху, а також користуватися популярними джерелами – журналами та газетами англійською мовою – для отримання інформації у сферах політичного,суспільного, культурного життя.
Завдання: вдосконалення знань та розвиток навичок практичного володіння, спілкування, перекладу, читання, письмового мовлення та граматичної компетенції студентів з лінгвокраїнознавства та культурології,ситуативного мовлення та фахового спілкування. Предметом навчання є лексико-граматичний стан сучасної англійської мови ділового спілкування у даній сфері.
Знати:
- необхідний мінімум лексичних одиниць;
- нормативну граматичну базу;
- формальні правила семантичних моделей породження речень і висловлювань;
- морфологічну і синтаксичну структуру даної мови;
- характеристику терміносистеми;
- мовні форми ділового спілкування.
Вміти:
- практично володіти лексичними одиницями у певних сферах людської діяльності відповідно до програми курсу;
- теоретично і практично володіти запланованими для курсу граматичними темами;
- сприймати на слух аутентичні тексти відповідно до тематики курсу та мати навики відтворення інформації у тестовому форматі;
- викласти думку з дотриманням параметрів комунікативності та мовної правильності;
- читати, розуміти і перекладати аутентичні тексти зі спеціальності;
- вести бесіду на тематику розмовних тем;
- працювати з різними типами словників.
- Викладач: Світлана Куца
- Викладач: Куца Світлана